Prijava

O programima osposobljavanja:

• svi programi osposobljavanja su za polaznike u potpunosti besplatni te se svim polaznicima pokrivaju svi troškovi programa osposobljavanja: predavanja, praktična nastava, završni ispit te troškovi prijevoza
  • svi programi osposobljavanja sadrže 60 sati teorijske nastave (od toga 20 sati putem sustava e-učenja) i 84 sata praktične nastave (ukupno 144 sata)
  • programi traju otprilike 3 mjeseca i završavaju polaganjem završnog ispita
  • po završetku programa polaznici dobivaju potvrdu Učilišta Ambitio o završenom programu osposobljavanja i Uvjerenje o osposobljavanju
  • okvirno vrijeme provedbe programa osposobljavanja je od ožujka 2020. godine do kolovoza 2020. godine
  • potvrde se dobivaju odmah nakon polaganja završnog ispita, a svečana podjela Uvjerenja o osposobljavanju bit će u Zagrebu u kolovozu ili rujnu 2020. godine
  • kandidati koji ispunjavaju sve uvjete za upis, mogu se prijaviti i za više programa, ali će moći upisati samo jedan
  • dodatne informacije o programima osposobljavanja mogu se dobiti na e-mail info@uciliste-ambitio.hr ili telefon 01 4677 803.

Uvjeti prijave na besplatne programe osposobljavanja

• kandidati trebaju biti nezaposleni, raspoloživi za posao i aktivno tražiti posao te ne smiju biti redoviti učenici ili studenti (kandidati ne moraju biti prijavljeni u evidenciji Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje – status nezaposlenosti dokazuje se vlastoručno potpisanom izjavom o nezaposlenosti ili potvrdom HZZ-a da se vode u evidenciji nezaposlenih osoba)
  • kandidati ne smiju biti stariji od 29 godina na dan početka provedbe programa osposobljavanja
  • kandidati trebaju biti iz Grada Zagreba ili Zagrebačka županije
  • kandidati trebaju imati završenu najmanje osnovnu školu.

AKO STE ZAINTERESIRANI ZA NEKI OD PONUĐENIH PROGRAMA OSPOSOBLJAVANJA I ISPUNJAVATE SVE NAVEDENE UVJETE, PRETPRIJAVU MOŽETE ISPUNITI OVDJE:

Prijava

AKO STE ZAINTERESIRANI ZA POHAĐANJE PROGRAMA, ALI NE ISPUNJAVATE UVJETE ZA BESPLATNI UPIS, MOŽETE NAM SE SLOBODNO JAVITI NA E-MAIL ILI TELEFONOM, JER ĆEMO NAKON ZAVRŠETKA PROJEKTA NASTAVITI S UPISOM NOVIH GRUPA, BEZ OGRANIČENJA U VEZI S DOBI, NEZAPOSLENOŠĆU I PREBIVALIŠTEM POLAZNIKA, NA VLASTITI TROŠAK OSPOSOBLJAVANJA.