Instruktor rekreativnog jedrenja

Jeste li znali da turisti koji u današnje vrijeme dolaze u Hrvatsku,  željni su aktivnog i pustolovnog odmora?

Sve je više zahtjevnijih turista koji su u potrazi za dodatnim turističkim sadržajima za rekreaciju tijekom svog odmora.

Rekreativno jedrenje malim klasama u zadnjih nekoliko godina bilježi veliki interes jer omogućava uživanje u plovidbi te razgledavanju netaknute prirode.

Ako si društvena i komunikativna osoba i jedrenje je tvoja strast, pretvori ga u posao!

Imamo idealnu priliku za tebe, postani instruktor rekreativnog jedrenja potpuno besplatno!

Zašto se obrazovati za instruktora rekreativnog jedrenja?

• Interes za pustolovni i sportski turizam u Hrvatskoj bilježi rast od 30 % godišnje te se očekuje tendencija ubrzanog rasta u budućnosti.
  • Sve je više djece i odraslih osoba koje vole jedriti malim klasama kako u turističke svrhe, tako i na rekreacijskoj, ali i na natjecateljskoj razini.
  • Sportovi na vodi danas su jedni od najtraženijih turističkih usluga i zato raste potreba za instruktorima vodenih sportova koji će pružiti poduku u osnovnim elementima određenoga sporta na vodi i time osigurati kvalitetniju turističku ponudu.
  • Prilika za besplatno obrazovanje koje je financirano sredstvima Europske unije.

Što radi instruktor rekreativnog jedrenja?

• Instruktor rekreativnog jedrenja pruža poduku u osnovnim elementima jedrenja.

Gdje možeš raditi po završetku osposobljavanja?

• Poslove instruktora rekreativnog jedrenja nakon osposobljavanja možeš raditi u klubovima ili udrugama koje se bave jedrenjem, kod pružatelja usluga u posebnim oblicima turističke ponude u Hrvatskoj i inozemstvu ili pružati poduku otvaranjem vlastitog obrta ili tvrtke.

Program osposobljavanja:

• u potpunosti je besplatan (pokriveni su svi troškovi: predavanja, praktična nastava, završni ispit, svi troškovi prijevoza)
  • obuhvaća 86 sati teorijske nastave, 50 sati vježbi i 114 sata praktične nastave (ukupno 250 sati)
  • Po završetku programa polaznici dobivaju Uvjerenje o osposobljavanju koje se upisuje u e-radnu knjižicu.

PROGRAM OSPOSOBLJAVANJA
Mjesto i vrijeme izvođenja programa
DOBNA SKUPINA ROK ZA PRIJAVU
Instruktor rekreativnog jedrenja
Zagreb, 4. 5. 2020. ili kada se popuni grupa
Stariji od 18 i mlađi od 30 15. 4. 2020.

NAPOMENA: Zbog novonastalih okolnosti uvjetovanih epidemijom COVID-19, Učilište Ambitio će kontinuirano pratiti upute Ministarstva znanosti i obrazovanja kao i ostalih nadležnih institucija te sukladno tome početak osposobljavanja provesti kada ono bude u potpunosti moguće.

Kandidati trebaju zadovoljavati sljedeće uvjete:

• biti nezaposleni (ne moraju biti prijavljeni na HZZ-u) i ne smiju biti redoviti učenici ili studenti
  • biti stariji od 18 i mlađi od 30 godina na datum početka provedbe programa
  • imati završenu najmanje srednju školu.

Napomena: kandidati se mogu prijaviti za više programa, ali će moći upisati samo jedan.

Dodatne informacije o programu osposobljavanja mogu se dobiti na e-mail info@uciliste-ambitio.hr ili telefon 01 4677 803.

Ne oklijevaj, prijavi se odmah na besplatno osposobljavanje!