Instruktor rekreativnog kajakaštva i kanuinga

Plovidba kanuom i kajakom u Hrvatskoj posljednjih godina su nezaobilazni oblik avanture koja nudi obilje zabave za sve one željne istinskog doživljaja netaknute prirode i koji su spremni vlastitim snagama pronaći zadovoljstvo.

Sve više domaćih i stranih turista žele upoznati Hrvatsku ploveći kanuom i kajakom.

Plovidba kajakom ili kanuom, omogućava svakome istražiti netaknutu prirodu na drugačiji način ploveći uz samu površinu mora ili jezera.

Ako si društvena i komunikativna osoba i voliš otvoreno more ili jezera te avanturu kajakom ili kanuom, pretvori ga u posao!

Imamo idealnu priliku za tebe, postani instruktor rekreativnog kajakaštva i kanuinga potpuno besplatno!

Zašto se obrazovati za instruktora kajakaštva i kanuinga?

• Interes za pustolovni i sportski turizam u Hrvatskoj bilježi rast od 30 % godišnje te se očekuje tendencija ubrzanog rasta u budućnosti.
  • Sve je više djece i odraslih osoba koje vole ploviti kajakom i kanuom kako u turističke svrhe, tako i na rekreacijskoj, ali i na natjecateljskoj razini.
  • Sportovi na vodi danas su jedni od najtraženijih turističkih usluga i zato raste potreba za instruktorima vodenih sportova koji će pružiti poduku u osnovnim elementima određenoga sporta na vodi i time osigurati kvalitetniju turističku ponudu.
  • Prilika za besplatno obrazovanje koje je financirano sredstvima Europske unije.

Što radi instruktor kajakaštva i kanuinga?

• Instruktor rekreativnog kajakaštva i kanuinga pruža poduku u osnovnim elementima vožnje kajakom i kanuom.

Gdje možeš raditi po završetku osposobljavanja?

• Poslove instruktora rekreativnog kajakaštva i kanuinga možeš raditi u klubovima ili udrugama koje se bave jedrenjem, kod pružatelja usluga u posebnim oblicima turističke ponude u Hrvatskoj i inozemstvu ili pružati poduku otvaranjem vlastitog obrta ili tvrtke.

Program osposobljavanja:

• u potpunosti je besplatan (pokriveni su svi troškovi: predavanja, praktična nastava, završni ispit, svi troškovi prijevoza)
  • obuhvaća 86 sati teorijske nastave, 50 sati vježbi i 114 sata praktične nastave (ukupno 250 sati)
  • Po završetku programa polaznici dobivaju Uvjerenje o osposobljavanju koje se upisuje u e-radnu knjižicu.

PROGRAM OSPOSOBLJAVANJA
Mjesto i vrijeme izvođenja programa
DOBNA SKUPINA ROK ZA PRIJAVU
Instruktor rekreativnog kajakaštva i kanuinga
Zagreb, 4. 5. 2020. ili kada se popuni grupa
Stariji od 18 i mlađi od 3015. 4. 2020.

NAPOMENA: Zbog novonastalih okolnosti uvjetovanih epidemijom COVID-19, Učilište Ambitio će kontinuirano pratiti upute Ministarstva znanosti i obrazovanja kao i ostalih nadležnih institucija te sukladno tome početak osposobljavanja provesti kada ono bude u potpunosti moguće.

Kandidati trebaju zadovoljavati sljedeće uvjete:

• biti nezaposleni (ne moraju biti prijavljeni na HZZ-u) i ne smiju biti redoviti učenici ili studenti
  • biti stariji od 18 i mlađi od 30 godina na datum početka provedbe programa
  • imati završenu najmanje srednju školu.

Napomena: kandidati se mogu prijaviti za više programa, ali će moći upisati samo jedan.

Dodatne informacije o programu osposobljavanja mogu se dobiti na e-mail info@uciliste-ambitio.hr ili telefon 01 4677 803.

Ne oklijevaj, prijavi se odmah na besplatno osposobljavanje!